Prawo jazdy

WITAMY NA STRONIE OŚRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW 

NR 00492461

CKZ BIELSKO - BIAŁA

Szkolimy kursantów w nowoczesnym systemie SPS, który gwarantuje najwyższe standardy nauczania.

Szkolimy na kategorię: B

TERMINY ROZPOCZĘCIA I CENY KURSÓWkliknij
Aktualnie dysponujemy pojazdami szkoleniowymi:

  •          Samochód osobowy: Toyota Yaris 

Zapewniamy pomoce dydaktyczne: podręczniki, testy.
Możliwość rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty, egzamin wewnętrzny w cenie kursu!

KROKI DO UZYSKANIA PRAWA JAZDY:

1. Orzeczenie lekarskie - udaj się do lekarza uprawnionego do badania kierowców, który po przeprowadzeniu badania wyda orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów.

2. Fotografia - powinna być kolorowa o wymiarach 3,5x4,5 cm, przedstawiająca lewy półprofil, z odsłoniętym lewym uchem, bez nakrycia głowy.

3. Numer PKK - udaj się do Wydziału Komunikacji w Starostwie bądź Urzędzie Miasta, wypełnij wniosek i załącz orzeczenie lekarskie i fotografię. Następnie Wydział Komunikacji Wyda Ci numer PKK.

4. Szkolenie - zgłoś się z numerem PKK do Naszego Ośrodka. U nas przejdziesz szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, zakończone egzaminem wewnętrznym.

5. Egzamin państwowy - zgłoś się z numerem PKK do ośrodka WORD i ustal termin egzaminu. Do zapisu potrzebny będzie Twój Dowód Osobisty oraz potwierdzenie wniesienia opłaty za egzamin.  Po zdaniu egzaminu WORD zaktualizuje Twój Numer PKK.

6. Odbiór prawa jazdy - Wydział Komunikacji po zweryfikowaniu informacji oraz wniesieniu opłaty za wydanie opłaty za wydanie dokumentu, podejmie decyzję o wydaniu uprawnień i zleci wydrukowanie prawa jazdy.

WARUNKI UZYSKANIA PRAWA JAZDY:

Kat. B:

  • W celu przystąpienia do szkolenia na prawo jazdy kategorii B prawa jazdy, musisz mieć ukończone minimum 17 lat i 9 miesięcy. W przypadku, gdy zamierzasz zapisać się osiągnąwszy ten wiek, ale jeszcze przed osiemnastym rokiem życia, niezbędna będzie pisemna zgoda rodziców, w której wyrażają swoją wolę, abyś uczestniczył czy uczestniczyła w takim szkoleniu.

ZAPRASZAMY!

Centrum Kształcenia Zawodowego 

ul. Dworkowa 5
43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 812 53 52, 697 818 584
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl

Pamiętaj, że Twój sukces na egzaminie jest naszym sukcesem!