Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika- szkolenie 9 grudnia 2022

7.11.2022

CKZ w Bielsku-Białej zaprasza na szkolenie przygotowujące do egzaminu przed Komisją Instytutu Transportu Samochodowego celem uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika.

Czym jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika?

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika jest dokumentem potwierdzającym posiadanie odpowiednich kwalifikacji oraz  wiedzy niezbędnej do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego osób, rzeczy oraz spedycji.

Zgodnie z wytycznymi Parlamentu Europejskiego, obowiązującymi od grudnia 2011 co najmniej jedna z osób zarządzających przedsiębiorstwem transportowym musi posiadać taki certyfikat.

Jak uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika

Żeby uzyskać Certyfikat kompetencji zawodowych, należy zdać egzamin sprawdzający składający się z części testowej i praktycznej.  Kandydat musi przyswoić wiedzę m.in. z zakresu:

  • Prawa cywilnego, podatkowego, socjalnego, handlowego,
  • Działalności gospodarczej, jej zarządzaniem,
  • Bezpieczeństwa drogowego

Egzamin zdaje się przed Komisją Instytutu Transportu Samochodowego i jest on organizowany kilka razy w miesiącu na terenie całej Polski.

Najważniejsze informacje:

Na szkoleniu organizowanym przez CKZ Bielsko-Biała nabędziesz niezbędną wiedzę z zakresu obowiązującego na egzaminie. Dzięki kładzeniu nacisku na profesjonalną kadrę dydaktyczną, rozwój bazy dydaktycznej oraz indywidualnemu podejściu do każdego kursanta możemy pochwalić się wysokim wynikiem zdawalności egzaminów.

Zapewniamy materiały dydaktyczne oraz przykładowe testy i zadania.

  • Start: 09.12.2022
  • Cena: 1250,00 zł/osoba
  • Ilość godzin: 40

Zadzwoń już dziś:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej
ul. Dworkowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812-53-52
tel. kom.: 697-818-584
e-mail: bielsko@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.bielsko.zdz.pl