Prawo Jazdy kat. B

Zostań kierowcą już teraz!

Aby rozpocząć kurs na prawo jazdy powinieneś:

  • Wykonać badania lekarskie u lekarza uprawnionego do przeprowadzania badań kierowców i zdobyć orzeczenie, że nie ma przeciwwskazań, byś został kierowcą.
  • Zrobić odpowiednią fotografię – do prawa jazdy potrzebujesz 3,5x4,5 cm; zdjęcie ma przedstawiać lewy półprofil, z odsłoniętym lewym uchem i bez nakrycia głowy.
  • W Wydziale Komunikacji – urzędu miasta lub gminy, właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania, załatwić formalności związane z tzw.  numerem PKK. Tam wypełniasz prosty wniosek (Wniosek o wydanie prawa jazdy), do którego dołączasz orzeczenie lekarskie oraz zdjęcie. Na tej podstawie otrzymasz numer PKK – Profilu Kandydata na Kierowcę.

UWAGA: jeżeli nie ukończyłeś 18 lat niezbędna jest zgoda rodziców lub prawnych opiekunów na Twoje uczestnictwo w kursie. Do Urzędu musisz zgłosic się z rodzicami lub opiekunami.

  • Z numerem PKK zgłoś się do jednego z naszych ośrodków – możesz rozpocząć kurs.

 

Cena: 2800,00 zł (uczeń/ student: 2700,00 zł; uczeń szkoły ZDZ Katowice 2500,00 zł,)

W cenie kursu otrzymasz dostęp do platformy internetowej z testami, wykładami oraz materiałami, które pomogą Ci w przygotowaniu się do egzaminu. Za kurs można płacić w ratach.

Zadecyduj już dziś!

Zapisz się